Захист ВР студентами спец. 071 “Облік і оподаткування”

Захист випускних робіт студентами спеціальності 071 “Облік і оподаткування”

На випусковій кафедрі обліку та аудиту факультету економіки, бізнесу і контролю ОНАХТ з 15 червня по 22 червня 2021 року успішно захистили свої наукові дослідження здобувачі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Екзаменаційна комісія відзначила високий теоретичний та практичний рівень підготовки випускників спеціальності. У своїх роботах здобувачі ретельно досліджували різні аспекти обліку, аналізу, оподаткування та аудиту діяльності підприємств харчової промисловості тощо. Доповіді на різні актуальні теми сучасності супроводжувалися інформативними презентаціями та практичними пропозиціями щодо покращення діяльності підприємства з досліджуваної тематики, а також активними дискусійними питаннями зі сторони членів екзаменаційної комісії.

Сподіваємось, що набуті знання стануть у нагоді випускникам при роботі на великих промислових підприємствах, державних установах, приватних підприємствах. Бажаємо випускникам успіху та подальших досягнень!!!

2  1