ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ОПП. ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

В межах обговорення Проєкту Освітньо-професійної програми «Облік і аудит» другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» 27 квітня 2021 року в режимі он-лайн відбулося засідання робочої групи кафедри обліку та аудиту з формування ОПП за участі стейкхолдерів. В обговоренні прийняли участь: голова правління ЗАТ «Одесакондитер» Маштакова А.Є., директор аудиторської компанії ТОВ «Профаудит Дворнікова А.П., керівник Одеського територіального відділення Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України, д.е.н., проф Іванченкова Л.В., головний бухгалтер ДП «Куліндоровський Комбінат хлібопродуктів» державного резерву агентства України Сіменюк В.Т.  В процесі обговорення стейкхолдерами зроблено наголос щодо актуальності підготовки фахівців на освітньою програмою «Облік і аудит» для підприємств переробної харчової  промисловості, а також підприємств рекреаційного та комерційного сектору економіки. Запропоновано внести зміни до переліку вибіркових дисциплін за ОПП та уточнити зміст додаткових загальних й спеціальних компетентностей та програмних результатів навчання. Рекомендовано розширити коло стейкхолдерів та залучити до обговорення ОПП видатних випускників кафедри, студентів, викладачів випускової кафедри.

27.04. зустріч зі стейкхолдерами група І маг