Історії та відгуки випускників

Випускники напряму підготовки зі спеціальностей «Облік і аудит»  та

«Облік та оподаткування» кафедри обліку та аудиту ОНТУ (ОНАХТ)

 

СеменченкоВітаю тебе, шановний абітурієнте!

Зараз Ти стоїш перед вибором майбутнього, перед стежко, яку Ти готов пройти. Вірно?

Сімнадцять років тому, я також була перед цим вибором життя. І майже цілий рік я обирала серед десятків професій, поки не зупинилась на спеціальності «Облік і аудит» факультету Економіки, бізнесу і контролю одного з найкращих закладів вищої освіти міста Одеси – Одеської національної академії харчових технологій.

Відверто кажучи, вже на 2 курсі навчання я почала теоретичні знання переводити у практичний аспект. Спочатку працювала помічником бухгалтера та виписувала по 200-300 екземплярів первинних документів щотижня, потім почала «набивати руку» десятками звітів. Завершуючи навчання та отримуючи диплом з відзнакою я мала як теоретичні знання, так й практичний досвід.

Незважаючи на те, що мені пропонували навчатися далі у аспірантурі та викладати у стінах академії, я вирішила опанувати професію бухгалтер. Мій кар’єрний шлях за перший рік роботи пройшов 5 підприємств у різних галузях та рівно у 5 разів за той рік і зросла моя заробітна плата. Головний секретний інгредієнт успіху – не зупинятись на досягнутому. Так, в 25 років я стала головним бухгалтером, а через ще два роки – інвестором, згодом ФОП. Таким чином, моя мрія мати свою справу здійснилася. І варто відмітити, що фундаменту економічних знань здобутих в ОНАХТ та практики мені було більше ніж достатньо на кожному кроці.  Семенченко 2

Я завжди з теплотою згадую свої студентські роки в стінах Альма-матер. Це роки коли людину оточує багатогранний неймовірний та пізнавальний світ. Ти можеш разом з викладачами та з колегами-студентами брати участь у різних наукових, соціальних, розважальних, виховних проектів. Атмосфера родинного затишку відчувається в ОНАХТ від першого дня навчання і не залишає до його завершення, зокрема й на кафедрі обліку та аудиту.

Щороку теоретичні знання здобуті протягом року в кінці навчального року закріплюються практичним досвідом, адже вже на 1 курсі бакалавра є навчально-компʼютерна практика, на 2-му курсі бакалавра – ознайомлювальна бухгалтерська практика, на 3-му курсі бакалавра  – виробнича на підприємстві, а на 1 курсі магістра – дослідницька практика.

Крім того, вже в стінах Академії можна знайти своє майбутнє офіційне працевлаштування, адже двічі в рік проходить Ярмарка вакансій.

Отже, шановне абітурієнте, перед тобою відкривається двері в неймовірний світ.

Успіхів тобі – у твоєму виборі!

З повагою, Альона Семенченко!

АН Приоритет

BeLight Software

Настя

Роки летять,та в пам’яті назавжди лишиться студентське життя

Ніби ще вчора вперше потрапила на територію Одеської національної академії харчових технологій, а зараз в статусі випускниці цього надзвичайного вищого навчального закладу, найкращого факультету економіки , бізнесу та контолю. В 2019 році я отримала диплом бакалавра з відзнакою зі спеціальності «Облік та аудит». З 2020 року маю диплом магістра з відзнакою зі спеціальності «Облік та оподаткування».

Ще з першого знайомства я відчула, що бажаю навчатися саме тут. А почалось все з теплої зустрічі членів приймальної комісії, які з перших хвилин подарували посмішку, надали професійну допомогу, зрозумілі відповіді на запитання зхвильованого абітурієнта та його рідних і просто приємне людське ставлення.

При вступі я віддала перший пріорітет Одеській національній академії харчових технологій про що ні разу не пошкодувала. А після довгоочікуваних результатів щодо вступу, почалась нова сторінка в житті, яку з радістю можу назвати «Незабутнє студентське життя».

Нові знайомства, цікаві та інформативні пари, кураторські години в дружній атмосфері, олімпіади та конкурси, ярмарки вакансій, професійні практики – це лише маленька крапля в морі спогадів. Викладачі нашої академії справжні майстри своєї справи, талановиті, досвідчені, добрі, розумні, щирі люди, які завжди були поруч та постійно приходили нам на допомогу. За штурвалом нашого студентського корабля завжди стояв деканат. Вдячна за турботу та піклування від декана та заступника декана факультету економіки бізнесу та контролю, їх підтримка завжди була з нами не лише в справах академії, але й у вирішенні особистих питань в ході навчання.

Академія дає не лише якісну освіту, але й гарний кар’єрний старт, даючи можливість без сорому працевлаштуватися на роботу за професійним спрямуванням. За це окреме спасибі небайдужим викладачам, які діляться пропозиціями щодо роботи та відносяться з розумінням до гнучкості графіку навчання. Перший свій вагомий старт на посаді бухгалтера я отримала , попрацювавши в ТОВ «Чорноморська іграшка». Зараз працюю бухгалтером в Южноукраїнському Медіа Холдингу.

Здобувши вищу освіту в Одеській національній академії, я отримала не лише знання економічного спрямування, але й вагомий внесок в розвиток своїх людських якостей, які просто необхідні в самостійному житті: самоорганізованість та цілеспрямованість.

Дякую за можливість працевлаштуватись саме за фахом з можливим кар’єрним ростом, маючи за плечима якісну освіту. Пишаюсь, що я член академічної родини ОНАХТ!

З повагою,

Квашенко Анастасія Юріївна

ОрелУчеба в Академии – это период, который стал одним из основных этапов в моей жизни, период, который приятно и тепло вспоминать. Несмотря на то, что я начала обучение в ОНАПТ с 3-го курса, за эти несколько лет я точно поняла чем хочу заниматься в жизни.

Факультет экономики, бизнеса и контроля, а именно кафедра учета и аудита подарила огромный багаж знаний. Хотелось бы выразить бесконечную благодарность всем преподавателям кафедры за отзывчивость, профессионализм и ценные знания, которые они сумели нам передать!

Большинство студентов по незнанию считают, что годы обучения в ВУЗе – это время потраченное впустую, поскольку в работе эти знания вряд ли пригодятся, будет все в новинку. Поспешу не согласиться – обучение в Академии подарило мне колоссальную базу знаний, которая помогла мне устроиться на работу, где я занимаю должность экономиста по финансовой работе уже два года, и стать грамотным специалистом в данной области.

Хотелось бы акцентировать внимание на том, что специальность учёт и налогообложение не является узконаправленной, наоборот, данная специальность очень универсальна и даёт возможность трудоустройства, в чем лично я удостоверилась.

Хочу пожелать огромных сил, терпения и творческого вдохновения преподавателям и студентам!

С уважением,

Орел Анастасия Сергеевна

 

ЛакееваУ вересні 2014 року вступила до Одеської національної академії харчових технологій на факультет Економіки, бізнесу і контролю за спеціальністю «Облік і аудит» та у 2017 році здобула кваліфікацію ступеня вищої освіти бакалавр напряму підготовка «Облік і аудит», професійна кваліфікація: бакалавр з обліку і аудиту. Після здобуття кваліфікації бакалавра вирішила продовжити навчання, і вже у 2018 році випустилась отримавши кваліфікаційний ступінь вищої освіти магістр зі спеціальності «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит».

З 13.07.2018 року на військовій службі за контрактом у військовій частині А3783 оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України на посаді бухгалтер фінансово-економічної служби, з 21.06.2019 року – бухгалтер І категорії фінансово – економічної служби, з 22.02.2021 року – провідний бухгалтер по теперішній час.

Щиро хочеться сказати дякую всім викладачам кафедри «Обліку та аудиту» які мене навчали, і також подякувати всім працівника факультету Економіки, бізнесу і контролю, за підтримку, любов і лояльність та побажати гарних студентів, міцного здоров’я, благополуччя в родинах, звершення всіх мрій та сподівань!

ПастирПолучив диплом магистра в ОНАПТ по специальности “Учет и аудит”, занялась поисками работы. Предложений по работе в экономической сфере для старта было достаточно – захотелось начать с участка по начислению заработной платы сотрудникам. Карьеру свою в экономической сфере начала в крупной производственной компании “Арбер” (с 2017 г. – 2018 г.). С охотой применяла все знания и навыки, полученные в ОНАПТ. С 2018 года и по сегодняшний день я продолжила работать бухгалтером по начислению заработной платы уже большего количества сотрудников в крупной фармацевтической группе компаний ЧП “АКС”, которая является одной из ведущих фармацевтических компаний г. Одессы. Хочу сказать, что работа бухгалтера – безгранично развиваться и совершенствоваться.

Хочу выразить благодарность нашей кафедре за отличный уровень преподавания и подготовки, оказанную поддержку, помощь в процессе обучения и подробные разъяснения на каждом из этапов.

Стартовать в сфере бухгалтерии было не легко, но опираясь на хороший фундамент с ОНАПТ – намного проще!

С уважением,

выпускница 2017 года

Пастырь А.В.

бухгалтер в группе компаний ЧП “АКС”