30-31 березня 2021 р. відбулася Наукова студентська конференція

Наукова студентська конференція

30 та 31 березня 2021 року на кафедрі обліку та аудиту ОНАХТ у форматі відео-конференції відбулась наукова студентська конференція. Метою конференції була виявлення наукового і творчого потенціалу молоді, забезпечення трибуни для вільного обміну думками, стимулювання і підтримка наукової діяльності молоді, сприяння її успішному кар’єрному старту і професійному росту, підвищення ефективності самостійної роботи.

Брали участь здобувачі освіти СВО «Молодший бакалавр» Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу», здобувачі  3-го та 4-го курсу СВО «Бакалавр» та 1 курс СВО «Магістр» ОНАХТ спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Доповіді на різні актуальні теми сучасності супроводжувалися інформативними презентаціями та дискусійними питаннями.

Результати студентської наукової конференції 30-31 березня 2021р.

І місце  Студент  СВО «Бакалавр» ф-ту ЕБіК Сердюк К.В.,

Науковий керівник: доц. Ступницька Т.М.

І місце Студент  СВО «Магістр» ф-ту ЕБіК Шоман О. Р.

Науковий керівник: доц. Скляр Л.Б.

ІІ місце Студент СВО «Молодший бакалавр» Одеського коледжу економіки, права та готельно- ресторанного бізнесу  Рябова К.

Науковий керівник – викладач вищої категорії Шевченко О.Ю.

ІІ місце Студент  СВО «Бакалавр», ф-ту  ЕБіК Крижанівська К.В.

Науковий керівник: доц. Маркова Т.Д.

ІІІ місце Студент СВО «Бакалавр» ф-ту ЕБіК Бондар М.І.

Науковий керівник – к.е.н., доц. Антонюк О.П.

ІІІ місце Студент  СВО «Бакалавр» ф-ту ЕБіК Величко О.М.

Науковий керівник: доц. Тарасова О.В.

Бажаємо всім творчого натхнення і успіхів у науково-дослідних проектах!

конф 30-31.03 фото