25 березня 2021 року День кафедри обліку та аудиту

25 березня 2021 року День кафедри в рамках Тижня факультету Економіки, бізнесу і контролю ОНАХТ святкувала кафедра обліку та аудиту.

В цей день пролунали привітання та найкращі побажання від здобувачів спеціальності «Облік і оподаткування» усіх курсів СВО «Бакалавр» та «Магістр». До свята були представлені цікаві презентації з присвяченими віршами та історіями на професійну тематику: «Історія кафедри обліку та аудиту», «Моя професія – бухгалтер» та «Наші щасливі моменти».

Зі вступним словом та побажаннями до студентів, викладачів та співробітників кафедри виступили завідувач кафедри, д.е.н., професор Немченко В.В., декан факультету ЕБіК, к.е.н., доцент Купріна Н.М., д.е.н., доцент Ткачук Г.О., д.е.н., професор Іванченкова Л.В., д.е.н., професор Мельник Ю.М.

Дякуємо всім присутнім за активну участь та всебічну підтримку, влучні слова та щирі емоції!

Як завжди свято День кафедри Обліку та аудиту в рамках Тижня факультету залишило багато тепла, нові яскраві моменти та незабутні позитивні емоції.

Щиро вітаємо здобувачів освіти, викладачів та співробітників кафедри та бажаємо подальших великих прагнень та успішних досягнень, щоденної радості та нескінченного натхнення!

1   5   7_1    2   10  13_1